Ana Sayfa Ürünlerimiz Tüm Ürünler E-Katalog Hakkımızda Kullanım Bilgileri İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 » Sedir Takımları Kategoriye Git »

Bir Osmanlı klasiği olan şark köşemizi, sakin ve huzurlu bir sohbet ortamına sahip olabilmeniz için hazırladık. Anadolu Kültürünün eşsiz güzelliklerini tarihin derinliklerinden günümüze taşıdık. Anadolu'yu bizlere yurt yapanlarla birlikte oturup, onları mekanımızın bir köşesinde misafir edip, dünümüzü, günümüzün motifleri ile birleştirerek sizleri dinlendirmek istedik.

 
503 - 1
504
505-2
STT - 1
 » Şilte Takımları Kategoriye Git »
Örf, âdet ve ananelerimizin mistik havasıyla birleşen şark köşemizin en büyük özelliği, geçmişin tatlı esintisiyle çayınızı yudumlayıp, hoş sohbetler yapabileceğiniz otantik bir mekân olmasıdır.
 
ST - ŞT 2
ST-ŞT 1
SY-ŞT 1
YT-ŞT - 1
 » Sedirler Kategoriye Git »
Geçmişten gelen kültürümüzü günümüz model ve motifleri ile yansıtan Hünkâr sedirler, sağlam ve kullanışlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Hünkâr Şark Köşesi farklı otantik yapısıyla en ince detayların düşünüldüğü dizaynı ile mekânda huzur bulurken Halının ve Ahşabın birleştiği mekânda keyif ve rahatlığı bir arada yaşayacaksınız.
 
STS 301
STS 302
STS 303
STS 304
 » Şilteler Kategoriye Git »
Yöremize has bir şekilde döşediğimiz şark köşemiz, size ve misafirlerinize keyifli sohbetlerinizde eşlik edecektir. Sakin ve huzurlu bir ortamda kahvenizi yudumlarken aldığınız keyifle yorgunluğunuzu üzerinizden atacaksınız. Ayrıca yerde yemek yeme imkanı sunan muhteşem, dinlendirici ve ferah bir mekânda huzur ve keyfi bir arada yaşayacaksınız.
 
STŞ 301
STŞ 302
STŞ 303
STŞ 304
 » Puflar Kategoriye Git »
 
STP
SYP
YMP
YTP
 » Sehpalar Kategoriye Git »
 
SS - 1 E
SS - 1 E
SS - 11
SS-12
 » Masalar Kategoriye Git »
 
SM - T 2 P
SM - Y 2
SM - Y 2 P
SM - Y P
 » Yastıklar Kategoriye Git »
Geleneksel Türk desenleri ile dokunan bu yastıkların içleri kamış, berdi, sap ve sünger ile doldurularak kullanılabilmektedir. Yastıklar çeşitli halı motiflerinden alınarak dokunmuştur. Birbirinden güzel birçok desen mevcuttur. Ayrıca birçok Anadolu köyünde vazgeçilmezler arasındadır.
 
201 YASTIK
211 YASTIK
301 YASTIK
311 YASTIK
 » Minderler Kategoriye Git »

Geleneksel Türk desenleri ve yöresel motiflerle dokunan halı minderler, içlerine sünger konularak kullanılabilmektedir. Çeşitli halı motiflerinden esinlenerek dokunmuştur. Bu halı minderlerin birbirinden güzel motif ve değişik ebatları mevcuttur. Birçok Anadolu köylerinde yastıkla beraber vazgeçilmezler arasındadır.

 
201 MİNDER
211 MİNDER
301 MİNDER
311 MİNDER
 » Yastık Minder Takımları Kategoriye Git »
Her insanın hayalindeki eski günleri aratmayacak şekilde tasarlanan yastık ve minder takımları, ayrıca yerde yemek yeme imkanı sunan, muhteşem dinlendirici ve ferah bir mekânda huzur ve keyfi bir arada yaşayacaksınız.
 
201 YM
211 YM
501 YM
502 YM
Ürünlerimiz
Yastık Minder Takımları
Sedirler
Yastıklar
Şilte Takımları
Şilteler
Sehpalar
Minderler
Masalar
Web Stats
 
HÜNKAR ŞARK KÖŞESİ
ÜRGÜP CADDESİ NO : 4 / A NEVŞEHİR
Tel: 0 384 212 81 84 - 0 544 212 81 84  -  Fax: 0 384 212 81 84
info@hunkarsarkkosesi.com